بلاگ ایران هزمت
نرم افزار هزمت (ERG)

دانلود نرم افزار ERG فارسی هزمت

واکنش به موقع و صحیح در هنگام بروز حوادث ناشی از مواد خطرناک در صنایع شیمیایی و همچنین بزرگراه ها و مسیرهای ریلی از اهمیت بسیار زیادی در به حداقل رساندن پیامدهای ناشی از این حوادث بر عموم مردم جامعه و همچنین محیط زیست برخوردار است. با توجه به کمبود منابع در زمینه واکنش در شرایط اضطراری، در هنگام بروز حوادث شیمیایی، تصمیم بر آن شد که راهنمای واکنش در شرایط اضطراری در قالب سامانه با نام نرم افزار ERG فارسی هزمت در اختیار آتش نشان های زحمت کش قرار گیرد. با استفاده از این راهنما آتش نشان ها (که اولین گروهی هستند که در محل حوادث مربوط به جابه جایی کالاهای خطرناک حاضر می شوند) قادر خواهند بود خطرات مربوط به انجام اقدامات حفاظتی، ایمن سازی محل حادثه و برقراری امنیت در محدوده وقوع حادثه اقدام نمایند.

 

نرم افزار ERG فارسی

نرم افزار تحت ویندوز به زبان انگلیسی را میتوانید از لینک زیر دانلود کنید:

دانلود فایل اجرایی ویندوز

 

کتاب ERG

دانلود نسخه پی دی اف کتاب ERG 2016 به زبان انگلیسی

 

راهنمای کار با کتاب ERG

مهندس جندقی

اضافه کردن نظر

نرم افزار هزمت WISER

سیستم اطلاعات بی سیم برای واکنش گر ها درشرایط اضطراری (wiser) یک سیستم پذیرفته شده برای ارائه خدمات به اولین واکنش گرها در صحنه حوادت مواد خطرناک شیمیایی – بیولوژیک و رادیواکتیو (NBC) است.

دانلود رایگان نرم افزار

نرم افزار هزمت WISER
نرم افزار هزمت WISER

نرم افزار فارسی هزمت (ERG)

با توجه به کمبود منابع در زمینه واکنش در شرایط اضطراری، در هنگام بروز حوادث شیمیایی، تصمیم بر آن شد که راهنمای واکنش در شرایط اضطراری در قالب سامانه در اختیار آتش نشان های زحمت کش قرار گیرد.

دانلود رایگان نرم افزار

نرم افزار هزمت base
نرم افزار هزمت (ERG)

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.