بلاگ ایران هزمت
OSHA

NIOSH

درباره NIOSH

قانون ایمنی و بهداشت شغلی (OSHA: Occupational Safety and Health)  در سال ۱۹۷۰،NIOSH را بعنوان مرکز تحقیقات روی ایمنی و بهداشت شغلی و توانمندسازی کارمندان و کارگان در ایجاد محیط کار سلامت و ایمن تاسیس کرد. NIOSH بخشی از مراکز U.S. در دپارتمان سلامت و خدمات اجتماعی برای جلوگیری و کنترل بیماری ها است و مجوز حصول اطمینان از اینکه هر زن و مردی در شرایط کاری ایمن و سلامت و حافظ منابع انسانی است را برعهده دارد. NIOSH بیشتر از ۱۳۰۰ کارمند در رشته های مختلف epidemiology، دارو، پرستاری، بهداشت صنعتی، ایمنی، روانشناسی،شیمی، آمار، اقتصاد و بسیاری از شاخه های مهندسی دارد.

تاریخچه

در سال ۱۹۷۴، NIOSH (که مسئول ارائه استاندارهای ایمنی و بهداشت است)، برای توسعه بخشی از استانداردهای بهداشت برای مواد دارای PELs، به OSHA ( که حوزه قضایی آن اعلام و اجرای قوانین است) پیوست. این تلاش مشترک، برنامه تکمیل استانداردها نامیده شد و تلاشهای همکاری طرف های قراداد و پرسنل بخش های مختلف NIOSH وOSHA  را به همراه داشته. برنامه تکمیل استانداردها، ۳۸۰ پیش نویس استاندارد مربوطه به مواد خاص را به همراه مستندات پشتیبانی شامل: اطلاعات فنی و توصیه های مورد نیاز و اطلاعیه های مقررات بهداشت حرفه ای جدید را تهیه کرده است.

 

آنیتا توکلی

اضافه کردن نظر

نرم افزار هزمت WISER

سیستم اطلاعات بی سیم برای واکنش گر ها درشرایط اضطراری (wiser) یک سیستم پذیرفته شده برای ارائه خدمات به اولین واکنش گرها در صحنه حوادت مواد خطرناک شیمیایی – بیولوژیک و رادیواکتیو (NBC) است.

دانلود رایگان نرم افزار

نرم افزار هزمت WISER
نرم افزار هزمت WISER

نرم افزار فارسی هزمت (ERG)

با توجه به کمبود منابع در زمینه واکنش در شرایط اضطراری، در هنگام بروز حوادث شیمیایی، تصمیم بر آن شد که راهنمای واکنش در شرایط اضطراری در قالب سامانه در اختیار آتش نشان های زحمت کش قرار گیرد.

دانلود رایگان نرم افزار

نرم افزار هزمت base
نرم افزار هزمت (ERG)

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.